O nás

Tým

Tým Advance Healthcare Management Consulting tvoří lidé, kteří se dlouhodobě věnují jak analýze problémů zdravotnictví v ČR, tak i hledání a prosazování jejich možných řešení.

MUDr. PAVEL HROBOŇ, M.S.
Zakladatel a partner

lékař a ekonom. Vystudoval medicínu na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze a řízení zdravotnictví na Harvard University. Přednáší na několika fakultách Univerzity Karlovy a v Management Center Innsbruck. Působil 3 roky jako náměstek ministra zdravotnictví, zodpovědný za zdravotní pojištění, léky a zdravotnické prostředky. Několik let byl členem European Health Innovation Leadership Network. Od roku 2002 do roku 2005 pracoval pro Všeobecnou zdravotní pojišťovnu ČR jako poradce a ředitel strategie. V letech 1998 až 2002 působil jako konzultant mezinárodní poradenské firmy McKinsey&Company v několika evropských zemích na projektech v oblasti zdravotnictví a finančních služeb.

Mgr. HENRIETA TULEJOVÁ, M.S.
Zakladatel a partner

ekonomka, vystudovala Masters in Health Policy and Management na Brandeis University v Bostone a finanční manažment na Fakultě managementu Univerzity Komenského v Bratislavě. Je spoluzakladatelem, partnerem a interním lektorem v Advance Healthcare Management Institute, který poskytuje komplexní vzdělávání v oblasti managementu zdravotních služeb vedoucím pracovníkům ve zdravotnictví.

MUDr. Ing. DANIEL HODYC, Ph.D.
Zakladatel a partner

lékař a ekonom, vystudoval medicínu na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a ekonomii se specializací na management zdravotních služeb na Vysoké škole ekonomické. Jako konzultant na ministerstvu zdravotnictví se v letech 2007 – 2009 a 2011- 2012 podílel na implementaci systému DRG do úhrad akutní hospitalizační péče. V současné době se věnuje zejména analýzám a poradenství v oblasti hodnocení produkce poskytování zdravotních služeb, metodice kontrahování zdravotní péče, DRG a analýzám struktury a toku zdravotních služeb nad kmeny zdravotních pojišťoven.

PhDr. BLANKA ČERMÁKOVÁ
Analytik

v roce 2012 ukončila magisterský program na Institutu ekonomických studií Univerzity Karlovy. Při studiu byla členkou studentské pracovní skupiny Veřejné finance v rámci Národní ekonomické rady vlády. Od absolvování univerzity se plně věnuje analytické práci v oblasti zdravotnictví. Do roku 2013 působila na Ministerstvu zdravotnictví ČR jako analytička Odboru dohledu nad zdravotním pojištěním. V letech 2013–2014 vystudovala program zaměřený na management ve zdravotnictví. S Advance Consulting spolupracuje od roku 2012 na pozici analytičky, zaměřuje se zejména na analýzy v oblasti úhrad a produkce zdravotní péče.

Mgr. PETRA KUČOVÁ
Analytik

v roce 2014 absolvovala Institut ekonomických studií Univerzity Karlovy obhajobou diplomové prací na téma Motivace pojištěnců k péči o zdraví. V letech 2010-2014 působila v české pobočce mezinárodní společnosti zabývající se výzkumem trhu, GfK Czech, v oblasti kontroly dat. S Advance Consulting spolupracuje od února 2014 na pozici analytičky.

Máte dotazy, chcete si sjednat schůzku?

Kontaktujte nás